RL07S243GBSL
MFR.Part #
RL07S243GBSL
JLCPCB Part #
C1442982
Description
-65℃~+175℃ 24kΩ 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors