RN55D2744FB14
MFR.Part #
RN55D2744FB14
JLCPCB Part #
C1414946
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.74MΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors