RN55D3744FB14
MFR.Part #
RN55D3744FB14
JLCPCB Part #
C1415151
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.74MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors