P0805E5623DBW
MFR.Part #
P0805E5623DBW
JLCPCB Part #
C3916788
Description
-55℃~+155℃ 200mW 562kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount