RN55D2430FBSL
MFR.Part #
RN55D2430FBSL
JLCPCB Part #
C1426878
Description
-65℃~+175℃ 125mW 243Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors