Y006222K1000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y006222K1000T0L
JLCPCB Part #
C1480843
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 22.1kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS