Y0090100R000B9L
MFR.Part #
Y0090100R000B9L
JLCPCB Part #
C1483930
Package
Plugin,D9.5xL25.4mm
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 1W ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS