RN55D2400FR36
MFR.Part #
RN55D2400FR36
JLCPCB Part #
C1765101
Description
-65℃~+175℃ 125mW 240Ω Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors