CMF551M8000JKR6
MFR.Part #
CMF551M8000JKR6
JLCPCB Part #
C3428505
Description
-55℃~+175℃ 1.8MΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors