Y11695K11000T0L
MFR.Part #
Y11695K11000T0L
JLCPCB Part #
C4092409
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 5.11kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount