V20K150HM3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V20K150HM3/H
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.41V@20A 150V 220A 250uA@150V 3.1A - Schottky Diodes ROHS