RN55D2050FRSL
MFR.Part #
RN55D2050FRSL
JLCPCB Part #
C1802570
Description
-65℃~+175℃ 125mW 205Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors