RN55E1240DRE6
MFR.Part #
RN55E1240DRE6
JLCPCB Part #
C3506480
Description
-65℃~+175℃ 124Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors