RN55D20R0FRSL
MFR.Part #
RN55D20R0FRSL
JLCPCB Part #
C1802555
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors