RN55D2052FRSL
MFR.Part #
RN55D2052FRSL
JLCPCB Part #
C1782239
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors