RN55D1804FB14
MFR.Part #
RN55D1804FB14
JLCPCB Part #
C1404695
Description
-65℃~+175℃ 1.8MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors