CMF0712K000GKEK
MFR.Part #
CMF0712K000GKEK
JLCPCB Part #
C3529405
Description
-55℃~+175℃ 12kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS