564R2DF0D27
MFR.Part #
564R2DF0D27
JLCPCB Part #
C1641638
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
17.3mm 2.7nF 2kV 9.5mm ±10% 插件,P=9.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS