RN55D1104FB14
MFR.Part #
RN55D1104FB14
JLCPCB Part #
C1415256
Description
-65℃~+175℃ 1.1MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors