RN55D17R8FBSL
MFR.Part #
RN55D17R8FBSL
JLCPCB Part #
C1426932
Description
-65℃~+175℃ 125mW 17.8Ω Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors