GDZ4V3B-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GDZ4V3B-E3-08
JLCPCB Part #
C6954239
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100Ω 200mW 4.17V~4.43V 4.3V 5uA@1V SOD-323 Zener Diodes ROHS