BZX84B33-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84B33-E3-18
JLCPCB Part #
C5584482
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 300mW 32.34V~33.66V 325Ω 33V 50nA@23.1V 80Ω ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS