RN55C2501FRE6
MFR.Part #
RN55C2501FRE6
JLCPCB Part #
C1772478
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors