RN55D1781FBSL
MFR.Part #
RN55D1781FBSL
JLCPCB Part #
C3553968
Description
-65℃~+175℃ 1.78kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors