RN55D1781FRSL
MFR.Part #
RN55D1781FRSL
JLCPCB Part #
C1782187
Description
-65℃~+175℃ 1.78kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors