RN55D1741FRSL
MFR.Part #
RN55D1741FRSL
JLCPCB Part #
C3436367
Description
-65℃~+175℃ 1.74kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors