MAL215932821E3
MFR.Part #
MAL215932821E3
JLCPCB Part #
C1610534
Package
Plugin,D25xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.04A@120Hz 200V 25mm 290mΩ@100Hz 5000hrs@105℃ 52mm 820uF ±20% 插件,D25xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS