RN55D1503FB14
MFR.Part #
RN55D1503FB14
JLCPCB Part #
C1367033
Description
-65℃~+175℃ 125mW 150kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors