RNC50J7501DSRE8
MFR.Part #
RNC50J7501DSRE8
JLCPCB Part #
C3383704
Description
-65℃~+175℃ 100mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors