564R30GASS10
MFR.Part #
564R30GASS10
JLCPCB Part #
C3000830
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
10nF 3kV 9.5mm Y5V ±20% 插件,P=9.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS