RN55D12R1FRSL
MFR.Part #
RN55D12R1FRSL
JLCPCB Part #
C3544206
Description
-65℃~+175℃ 12.1Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors