RN55D12R1FBSL
MFR.Part #
RN55D12R1FBSL
JLCPCB Part #
C1427295
Description
-65℃~+175℃ 12.1Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors