SMBG51A-M3/5B
MFR.Part #
SMBG51A-M3/5B
JLCPCB Part #
C1981726
Description
-65℃~+175℃ 51V 56.7V 600W@10/1000us 7.3A 82.4V TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS