P0805E6042BBW
MFR.Part #
P0805E6042BBW
JLCPCB Part #
C4157232
Description
-55℃~+155℃ 200mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount