RN55D1101FBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55D1101FBSL
JLCPCB Part #
C1427152
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors