RN55C2942FR36
MFR.Part #
RN55C2942FR36
JLCPCB Part #
C1766384
Description
-65℃~+175℃ 125mW 29.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors