RN55D1501FBSL
MFR.Part #
RN55D1501FBSL
JLCPCB Part #
C1427693
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 125mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors