RN55D1131FBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55D1131FBSL
JLCPCB Part #
C1427078
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 1.13kΩ 125mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors