RN55C9762FRSL
MFR.Part #
RN55C9762FRSL
JLCPCB Part #
C1781910
Description
-65℃~+175℃ 125mW 97.6kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors