RN55E9762FRSL
MFR.Part #
RN55E9762FRSL
JLCPCB Part #
C3545583
Description
-65℃~+175℃ 125mW 97.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors