RN55C9760BRSL
MFR.Part #
RN55C9760BRSL
JLCPCB Part #
C1809747
Description
-65℃~+175℃ 125mW 976Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors