Y00073K32000F9L
MFR.Part #
Y00073K32000F9L
JLCPCB Part #
C1491637
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 3.32kΩ 600mW Metal foil resistor ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS