RN65C9760BRSL
MFR.Part #
RN65C9760BRSL
JLCPCB Part #
C3401753
Description
-65℃~+175℃ 500mW 976Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors