RN55C9311FRSL
MFR.Part #
RN55C9311FRSL
JLCPCB Part #
C1782013
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.31kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors