RN55C9312FRSL
MFR.Part #
RN55C9312FRSL
JLCPCB Part #
C1782027
Description
-65℃~+175℃ 125mW 93.1kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors