SMAJ20A-M3/5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ20A-M3/5A
JLCPCB Part #
C1979342
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 12.3A 1uA 20V 24.5V 32.4V 400W@10/1000us TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS