RN55E4221DRSL
MFR.Part #
RN55E4221DRSL
JLCPCB Part #
C1806879
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.22kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors