RN55E8981BR36
MFR.Part #
RN55E8981BR36
JLCPCB Part #
C1788777
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.98kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors