RN55C1981BR36
MFR.Part #
RN55C1981BR36
JLCPCB Part #
C1783169
Description
-65℃~+175℃ 1.98kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors