RN55E6191CB14
MFR.Part #
RN55E6191CB14
JLCPCB Part #
C3357876
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.19kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors